Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Żołnierze 2 Korpusu Polskiego na patrolu bojowym we Włoszech (1944)/ foto: FN

    Żołnierze 2 Korpusu Polskiego na patrolu bojowym we Włoszech (1944)/ foto: FN

  • Piechota 2 Korpusu Polskiego w bitwie o Monte Cassino / foto: NAC

    Piechota 2 Korpusu Polskiego w bitwie o Monte Cassino / foto: NAC

  • Gen. Władysław Sikorski i brytyjska para królewska odbierają defiladę 1 Korpusu Polskiego (1941) / foto: NAC

    Gen. Władysław Sikorski i brytyjska para królewska odbierają defiladę 1 Korpusu Polskiego (1941) / foto: NAC

  • 1 Dywizja Pancerna podczas bitwy pod Falaise  (Normandia, 1944)/ foto: NAC

    1 Dywizja Pancerna podczas bitwy pod Falaise  (Normandia, 1944)/ foto: NAC

  • 1 Dywizja Pancerna - piechota / foto: NAC

    1 Dywizja Pancerna - piechota / foto: NAC

  • Niszczyciel ORP

    Niszczyciel ORP "Piorun", wsławiony udziałem w zatopieniu pancernika "Bismarck" (1941) / foto: NAC

  • 1 Samodzielna Brygada Spadochronowa / foto: NAC

    1 Samodzielna Brygada Spadochronowa / foto: NAC

  • Samoloty Spitfire polskiego 303 Dywizjonu Myśliwskiego podczas lotu/ foto: NAC

    Samoloty Spitfire polskiego 303 Dywizjonu Myśliwskiego podczas lotu/ foto: NAC

Partnerzy

organizator1
FN

Patronat Honorowy
IPN
Patronat Honorowy MSZ
Internet MSZ PL-01-01

  patronaty

na działania prowadzone poza granicami RP w ramach projektu:


ROPWiMNAC

MONUDSKiORFKH LOGO

 

  partnerzy

 

01partnerzy razemKarski Fundacja Edukacyjna logo

 

 

 partnerzysamorzadowi

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Świdnik - Waldemara Jaksona

UM Bełchatów – Wydział Oświaty

UM Białystok – Biuro Kultury

UM Bydgoszcz- Wydział Promocji, Obsługi Mediów i Komunikacji Społecznej

UM Bytom – Wydział Kultury i Sportu

UM Częstochowa – Wydział Kultury, Promocji i Sportu

UM Dąbrowa Górnicza – Wydział Oświaty

UM Elbląg – Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki, Departament Edukacji

UM Ełk

UM Gdańsk- Wydział Rozwoju Społecznego, Referat Inicjatyw i Konsultacji Społecznych

UM Gliwice - Wydziału Kultury i Promocji Miasta

UM Gorzów Wielkopolski – Wydział Kultury i Promocji

UM Katowice – Wydział Kultury, Wydział Edukacji

UM Kędzierzyn – Koźle - Wydział Promocji Miasta, Kultury i Sportu

UM Kielce

UM Koszalin – Wydział Edukacji

UM Kraków - Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego

UM Krosno - Wydział Kultury, Sportu i Turystyki

UM Lublin - Wydział Oświaty i Wychowania

UM Olsztyn – Wydział Edukacji

UM Opole- Wydział Oświaty

UM Ostrołęka – Referat Kultury, Sportu i Turystyki

UM Piotrkowa Trybunalskiego - Referat Kultury, Sportu i Promocji Miasta

UM Poznań – Wydział Kultury i Dziedzictwa

UM Przemyśl – Wydział Kultury

UM Puławy - Wydział Kultury i Promocji

UM Ruda Śląska

UM Rzeszów - Wydział Kultury, Sportu i Kultury

UM Skierniewice - Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta

UM Słupsk – Wydział Oświaty, Kultury i Sportu

UM Starogard Gdański - Wydział Spraw Społecznych

UM Suwałk

UM Szczecin

UM Świdnica

UM Świdnik - Wydział Komunikacji Społecznej

UM Tarnów – Wydział Edukacji

UM Toruń

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy – Biuro Kultury

UM Zielona Góra - Wydział Oświaty i Spraw Społecznych

UM Zgierz – Wydział Promocji i Kultury

 

Szkoły:

 
Bełchatów:

Zespól Szkolono- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie

Publiczne Gimnazjum nr 4 im. K. K. Baczyńskiego w Bełchatowie

Biała Podlaska

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok

Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski

ZSHE im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku

Bobolice

Szkoła Podstawowa im. H Sienkiewicza w Bobolicach

Bolesławiec

Miejski Zespoł Szkół w Bolesławcu

Brudzeń Duży

Gimnazjum im. P. Włodkowica w Brudzeniu Dużym

Bydgoszcz

ZS nr 9 im. Bydgoskich Olimpijczyków - XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Gimnazjum nr 5 im. Bohaterów Września 1939 roku

Gimnazjum nr 22, im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Bydgoszczy

Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy

Gimnazjum nr 56 w Bydgoszczy

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Zespół szkoł nr 4 w Bydgoszczy

Bysina

ZPO Szkoła Podstawowa im. ks kard. A. S. Sapiechy

Chodzież

Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica

Chełm

Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chełmie

Chrząstawa Wielka

Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Zespole Szkół

Częstochowa

Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Częstochowie

Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ignacego Jana  Paderewskiego

Gimnazjum nr 14 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Częstochowie

IX Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Częstochowie

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Częstochowie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej – Curie

Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie

Zespół Szkół Samochodowo – Budowlanych w Częstochowie

Zespół Szkoł Mechaniczno - Elektrycznych im. K. Pułaskiego w Częstochowie

Drogosze:

Zespół Szkół w Drogoszach

Dąbrowa Górnicza:

Szkoła Podstawowa nr 31 w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół nr 4 w Dąbrowie Górniczej

Gimnazjum nr 9 w Dąbrowie Górniczej

Gimnazjum nr 10 w Dąbrowie Górniczej

II Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

Działoszyn:

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie

Elbląg:

Gimnazjum nr 7 w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2  im. Janusza Korczaka w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte w Elblągu

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. M. Kopernika w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu

Zespół Szkoł nr 1 w Elblągu

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu w tym V Liceum Ogólnokształcące im. Haliny Poświatowskiej w ZSEiO i I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu

Gdańsk

Gimnazjum nr 13

Gliwice

Gimnazjum nr 10 im. I. J. Paderewskiego

Szkoła Podstawowa nr 7

Głogów

Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim

Janów Lubelski

Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Jasienica

Szkoła Podstawowa im. Prof. Karoliny Lanckorońskiej w Jasienicy

Józefów nad Wisłą

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą

Kalisz

II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu

Kałuszyn

Gimnazjum im. 6. Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie

Katowice

Gimnazjum nr  10 w Katowicach

Gimnazjum nr 11 im. A. Mickiewicza w Katowicach

Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki w Katowicach

Szkoła Podstawowa nr 1 - Klub Historyczny im. Armii Krajowej

Szkoła Podstawowa nr 45 im. K. Makuszyńskiego w Katowicach

Szkoła Podstawowa nr 9 im. J. Brzechwy w Katowicach

Kędzierzyn Koźle

Zespół Szkół Miejskich nr 1

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19

– Publiczne Gimnazjum nr 5

Zespół Szkół Miejskich nr 2

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

– Publiczne Gimnazjum nr 2

Zespół Szkół Miejskich nr 3

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10

– Publiczne Gimnazjum nr 7

Zespół Szkół Miejskich nr 4

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16

– Publiczne Gimnazjum nr 9

Zespół Szkół Miejskich nr 5– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

– Publiczne Gimnazjum nr 10

Zespół Przedszkolno-Szkolny

– Przedszkole nr 20

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18

– Publiczne Gimnazjum nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 13

Publiczne Gimnazjum nr 1

Publiczne Gimnazjum nr 3

Publiczne Gimnazjum nr 4

Kętrzyn

Centrum Szkolenia Straży Granicznej

Kielce

V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach

Kosów Lacki

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Kosowie Lackim

Koszyce Wielkie

Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Koszycach Wielkic

Koszalin

        Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Koszalinie

        Gimnazjum nr 7 w Koszalinie im Konstytucji 3 Maja

        Gimnazjum nr 9 im. Noblistów Polskich

        Zespół Szkół nr 7 im. Bronisława Bukowskiego

Kraków

Zespół Szkoł Mechanicznych nr 3 w Krakowie

Zespół Szkół Poligraficzno - Księgarskich im. Z. Klemensiewicza w Krakowie

Krzemień

PSP im. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół

Lubasz

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lubaszu

Lubiniec

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego

Szkoła Podstawowa nrr 14 im. gen Stanisława Maczka

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa nr 52 im Marii Konopnickiej

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego

Gimnazjum nr 9 im. cc mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”

Gimnazjum nr 14 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej

Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej

IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich

Szkoła Podstawowa nr 44

Gimnazjum nr 6

XX Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego

Zespół Szkół nr 10

Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej

XXVII Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół nr 11

Gimnazjum nr 12

VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego

Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych  im. Wł. St. Reymonta w  Lublinie 

Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56

Bursa Szkolna nr 2

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 19 w Łodzi

Mstów

Zespół Szkół w Mstowie

Nowy Sącz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Kochanowskiego

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego

Odrzechowa

        Szkoła Podstawowa w Odrzechowej

Olkusz

I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu

Olsztyn

Zespół Szkół Budowlanych im. Armii Krajowej

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych

Zespól Szkół Samochodowych im. por. A. M. Bocheńskiego

Oleśnica

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy

Ostrówek

Szkoła Podstawowa w Ostrówku im. Bohaterów Monte Cassino

Otmuchów

Szkoła Podstawowa w Otmuchowie

Przemyśl

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2

Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Przemyskich

Gimnazjum Nr 2 im. Świętej Królowej Jadwigi

Gimnazjum Nr 5 im. Św. Jana Kantego

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych

Pobłocie

Zespół Szkół w Pobłociu

Racibórz

Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki

Radom

Katolickie Liceum Ogólnoksztacące im. św Filipa w Radomiu

PSP nr 28 im. A. Mickiewicza

Zespół Szkół Plastycznych im. J. Brandta

Rąbień

Szkoła Podstawowa im. ksiedza Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia

Rumia

Szkoła Podstawowa nr 10

Rzeszów

V LO im. K. K. Baczyńskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Siepraw

Szkoła Podstawowa w Sieprawiu

Sieradz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

Skierniewice

Gimnazjum Nr 1

Gimnazjum Nr 3

Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa

Zespół Szkół im. Księdza Stanisława Konarskiego

Zespół Szkół Nr 4

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2

Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

Słubice

Zespół Szkól Ekonomiczno - Rolniczych w Słubicach

Solec Kujawski

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Solcu Kojawskim

Sosnowiec

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Szkoła Podstawowa nr 45 im Janusza Korczaka

Starogard Gdański

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4

Publiczne Gimnazjum Nr 1

Publiczne Gimnazjum Nr 2

Publiczne Gimnazjum Nr 3

Zespół Szkoł Publicznych

Strzegom

Gimnazjum nr 1 im. księdza Stafana Kardynała Wyszyńskiego

Szczecin

Zespół Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie

Śladów

        Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Śladowie

Świdnik

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Gimnazjum nr 2

Gimnazjum nr 3

I Liceum Ogólnokształcące

II Liceum Ogólnokształcące

Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej

Szkoła Podstawowa nr 7

Zespół Szkół nr 2

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

Tarnów

Gimnazjum nr 2

Gimnazjum nr 6

Szkoła Podstawowa nr 11

Szkoła Podstawowa nr 5

Szkoła Podstawowa nr 9

Technikum nr 11

V Liceum Ogólnokształcące

XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektronicznych

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika

Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących

ZSO nr 1

ZSO nr 4

Tomaszów Mazowiecki

Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

Wałcz

Zespół Szkół nr 3 im. 1. Armii Wojska Polskiego w Wałczu

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi

Wyszków

Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Jana Pawła II

Ząbki

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Ząbkach

Zgierz

Szkoła Podstawowa Nr 1 z oddziałami integracyjnymi

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Dąbrowszczaków

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Niepokoja

Szkoła Podstawowa Nr 5

Szkoła Podstawowa Nr 8

Szkoła Podstawowa Nr 10

Szkoła Podstawowa Nr 11

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Armii Krajowej

Gimnazjum Nr 1

Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi

Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica

- I Liceum Ogólnokształcące
- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka

Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II

Zielona Góra

II Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

Żory

III Liceum Ogólnokształcące w Żorach

 

Instytucje kultury:


Bytom

Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu

Częstochowa

Muzeum Częstochowskie

Biblioteka Publiczna im. W. Biegańskiego w Częstochowie

Ełk

Muzeum Historyczne w Ełku

Dąbrowa Górnicza

Muzeum Miejskie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej

Gdynia

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Gliwice

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach oraz Filia nr 1, Filia nr 5, Filia nr 7, Filia nr 9,

Filia nr 16, Filia nr 17, Filia nr 21, Filia nr 30

Główczyce

Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

Gryfice

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP, Hufiec Goleniów Związek Drużyn "Rega"

Jelenia Góra

Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska

Katowice

Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek

Miejski Dom Kultury ,,Bogucice - Zawodzie"

Kędzierzyn Koźle

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu

Miejski Zarząd Oświaty i Wychowania w Kędzierzynie-Koźlu

Kielce

OŚRODEK KULTURY "ZIEMOWIT" filia Domu Kultury "Zameczek"

Kraków

Krowoderska Biblioteka Publiczna w Krakowie

Mysłowice

Muzeum Miasta Mysłowice

Nowy Sącz

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego

Ostrołęka

Grupa Rekonstrukcji Historycznej XVI Okręgu NZW "Mazowsze-Orzeł-Tęcza

Ostrołęckie Centrum Kultury

Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. Aleksandra Bednarczyka "ADAMA"

Piotrków Trybunalski

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim

Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim

Poznań

Wielkopolskie Muzeum Walk Niepodległościowych z oddziałem Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919

Puławy

Biblioteka Miejska w Puławach

Ruda Śląska

Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej

Rzeszów

        Rzeszowski Dom Kultury

Starogard Gdański

Miejska Biblioteka Publiczna

Starogardzkie Centrum Kultury

Muzeum Ziemi Kociewskiej

Warszawa

Muzeum Powstania Warszawskiego

Zgierz

Muzeum Miasta Zgierza

Miejski Ośrodek Kultury

 

Komunikacje Miejskie

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej Sp. z o.o.

Komunalny Zakład Komunikacyjny Sp. z o. o. w Białymstoku

Chełmskie Linie Autobusowe Spółka z o.o. w Chełmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie Sp. z o. o.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z o.o.

Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Gnieźnie sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacyjny sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Katowice Sp. z o.o.

Kaliskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportowej w Krakowie

Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie Sp. z o.o.

Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Z.B. w Łomży

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Nowym Sączu

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Pile

Miejski Zakład Komunikacji - Puławy Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Skierniewicach

Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Sp. z o. o.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA Sp. z o.o.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe "Dąbie" Sp. z o. o.

Tramwaje Szczecińskie Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Tarnowie

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Toruniu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp z o.o. we Wrocławiu

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Zamościu

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze